Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Bie WhatsApp-i, aplikacioni jashtë funksionit në disa shtete

WhatsApp-i nuk po punon në shume vende të botës, me qindra mijëra persona që nuk po futen dot në aplikacionin më popullor për mesazhe.

Media britanike thotë se shërbimi ra mbrëmjen e mërkurës. Probleme janë raportuar me sistemin në Britani, Brazil dhe SHBA.

Shumë përdorues kanë hasur probleme edhe në Shqipëri. Sipas mediave britanike, Whatsapp-i ndaloi së funksionuar në orën 22:13 të mbrëmjes së sotme.

Është e paqartë se çfarë e ka shkaktuar problemin apo sa do të zgjasë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet