Rashela "del zbuluar", hap këmbët dhe harron kameran përballë...

Showbiz

Rashel Kolaneci është vajza e cila shoqëron Ermal Mamaqin çdo të shtunë në emisionin e tij.

Ajo vishet gjithmonë provokative dhe “mbush” ekranin me format e saj, pasi eshte edhe kampione kikboksi.

Të shtunën e fundit ajo kishte veshur një fustan ngjyrë rozë mjaft të ngushtë e të shkurtër dhe mesa duket Rashela ka harruar se përballë kishte kamerën duke zbuluar padashje më shumë seç duhet.

ME TE LEXUARAT