Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rashela “del zbuluar”, hap këmbët dhe harron kameran përballë…

Rashel Kolaneci është vajza e cila shoqëron Ermal Mamaqin çdo të shtunë në emisionin e tij.

Ajo vishet gjithmonë provokative dhe “mbush” ekranin me format e saj, pasi eshte edhe kampione kikboksi.

Të shtunën e fundit ajo kishte veshur një fustan ngjyrë rozë mjaft të ngushtë e të shkurtër dhe mesa duket Rashela ka harruar se përballë kishte kamerën duke zbuluar padashje më shumë seç duhet.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet