Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Armina Mevlani shprehet e tmerruar: Zemra ime nuk mund ta përballojë këtë

Armina Mevlani është një adhuruese shumë e madhe e kafshëve dhe këtë nuk nguron ta shfaqë në asnjë moment.

Armina se fundi ka bërë një postim tjetër të veçantë për kafshët. Ajo shprehet se ka parë një qengj, i cili rrinte në radhë dhe shihte se si thereshin shokët e tij.

Në rrjetet sociale, Armina shkruan se këtë nuk e përballon dot dhe se i do shumë qengjat.

“Jam shumë, shumë e mërzitur. Pashë një qengj që po shihte teksa shokët e tij po thereshin dhe po priste radhën e tij.

Zemra ime nuk mund ta përballojë këtë. Sa do doja ta ndaloja abuzimin me kafshët. I dua qengjat. Dua që ata të jenë të lumtur dhe të lirë”, -shkruan Armina.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet