Ky është babai milioner i djalit të Anjeza Brankës, shikoni ngjashmërinë

0

Këngëtarja e famshme, Anjeza Branka njihet si një nga mamatë më seksi të skenës shqiptare, e për më tepër edhe një mama single.
Ajo është nëna e një djali 10-vjeçar.

Këngëtarja na ka prezantuar në disa raste me Leanzon e vogël, i cili madje ka realizuar edhe disa sete fotografike me mamanë e tij.

Kliko per me shume info

Por siç mund ta keni vënë re, Leanzo nuk ngjan aspak me mamanë e tij, ndërsa tiparet e errëta i ka trashëguar tërësisht nga babai.

Po kush është babai i djalit të Anjezës? Ai quhet Leonard Kodheli dhe është njohur me këngëtaren në kohën që kjo e fundit jetonte në Gjermani.

Romanca e tyre 3-vjeçare përfundoi kur këngëtarja u transferua në Shqipëri, për të nisur karrierën e saj në muzikë.

Leonardi jeton prej vitesh në Londër, vend ku është tejet popullor në jetën e natës.

I pranishëm në evente të rëndësishme VIP, ai shquhet për jetën e tij luksoze, pasionin për makinat dhe udhëtimet e shumta në vende të ndryshme të botës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.