Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Meta heq dorë nga drejtimi i LSI-së: Takoj që nesër Bashën

Ilir Meta dha lajmin se hoqi dorë nga drejtimi i LSI-së, dhe dhe menjëherë shprehu gatishmërinë për të negociuar krizën.

“Duke filluar nga nesër kur të mos kem asnjë detyrim si kryetar të takohem me kryetarin Basha në çdo moment, do përpiqem të forcoj bashkëpunimin me Nishanin, po të jetë nevoja edhe të takohem”,- tha ai
“Nga nesër nuk jam kryetari i LSI nuk jam në asnjë forum dhe jam i angazhuar të takohem me zotin Basha”, sqaroi ai.
VIJON

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet