Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Atentat në Romë, zbulohet emri i shqiptarit të vrarë me katër plumba

Një shtetas shqiptar u ekzekutua me armë në orët e mesnatës në kryeqytetin italian, Romë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30 minuta.

Mediat italiane raportojnë se identiteti i viktimës është Gasper Reçi, 43 vjec, i cili ka marrë 2 pluma në këmbë dhe 2 në gjoks.

Ngjarja mësoeht të ketë ndodhur mbërmjen e djeshme rreth orës 23.00 në Romë, në rrugën Simeri Crichi.

Persona të paidentifikuar e kanë qëlluar atë për vdekje nga një makinë në ecje. Të paktën kështu kanë treguar dëshmitarët.

Deshmitaret kane thene se autoret dyshohet se kane qene dy persona me nje makine “Smart” qe jane pare ne vendin ku ka ndodhur ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën “Simeri Crichi” në Romë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet