Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E bujshme, Partizani merr konsulent Luciano Moggi-n

Klubi i Partizanit njofton arritjen e marrëveshjes së bashkëpunimit me Luciano Moggi-n, ish drejtues i klubeve më prestigjoze në arenën ndërkombëtare.

Sipas deklarates se Partizanit, konsulenca e Z. Moggi te Partizani do të jetë prezente për 3 vitet e ardhshme dhe do të konsistoj në një bashkëpunim në të gjitha fushat, specifikisht të atyre teknike,organizative dhe marketing.

“Nëpërmjet kësaj marrëveshje, falë eksperiencës dhe aftësive që Moggi zotëron, do ti mundësojë klubit ngritjen në nivele të larta suksesi jo vetëm në Shqipëri por edhe në arenën ndërkombëtare’, thuhet ne deklaraten e publikuar pas konferences se perbashket te italianit me presidentin e Partizanit Gazmend Demi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet