Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip minute pas minute nga vendi, Kosova, rajoni dhe bota, live 24

Tragjedi për Stresin, ndahet nga jeta familjari i tij i dashur

Dita e sotme nuk ka nisur aspak mirë për reperin shqiptar, Arkimed Lushaj, i njohur në botën e muzikës si Stresi.

Nga postimet në rrjetet sociale, djali nga Tropoja ka bërë të ditur për ndjekësit e tij që është ndarë nga jeta një familjar i afërm i Stresit.

Bëhet fjalë për Gojart Lushajn dhe nuk dihet sa afër e kishte Stresi të ndjerin, por nga dedikimet e quan “vëlla”.

Në 2 foto dedikuar humbjes familjare Stresi shkruan:

Me preve me bes vllai im Gojart Lushaj me le pa vlla pseeeeeeeeeee ikeeeeeee”, dhe në foton tjetër shkruan “Jeta e pabes bruda, te pret aty ku s’te shko ndërmend”, përfundoi Arkimedi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet