Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Momenti i pabesueshëm kur bebja vjen në jetë me prerje cezariane

Mjekët në Venezuelë regjistruan këtë moment të mrekullueshëm pasi një grua iu nënshtruar asaj që njihet si lindje cezariane e “butë”.

Një grup kirurgësh bënë një prerje të vogël në barkun e gruas, emri i së cilës nuk bëhet i ditur, si pjesë e një procedure unike të lindjes.

Duke përdorur këtë çarje, bebja mundi që të dilte dalëngadalë në jetë, duke shtyrë veten jashtë barkut të nënës.

Që nga momenti që u postua në Instagram, javën e shkuar, klipi ka mrekulluar më shumë se 15 mijë shikues.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet