Video/ Do habiteni nga dueti i vajzës së Ilir Metës me Bebe Rexhën!

Kliko per me shume info

Askush nuk e priste këtë duet! Duhet ta dëgjoni, do dashuroheni pas tyre!

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha njihet edhe për afërsinë familjare me deputeten, Monika Kryemadhin dhe duket se kanë një lidhje mjaft e fortë mes tyre.

Kliko per me shume info

Në postimet e fundit në rrjete sociale Bebe ka treguar se ka marrë një vizitë mjaft të këndshme, pikërisht kushërirën e saj të vogël, Erën vajzën dhe Kryemadhit dhe kryetarit të Kuvendit Ilir Meta.

Era dhe Bebe kanë treguar gjithnjë afërsi mes tyre, edhe në periudhën kur Bebe zhvilloi koncertin në Tiranë ato kanë qëndruar gjithnjë pranë, shkruan intv.

Duket se Era ka një zë shumë të ëmbël, dhe pse jo në një të ardhme mund të ketë një bashkëpunim me kushërirën e saj, Bebe Rexhën. Në Hollywood ka shumë fëmijë që janë të suksesshëm në muzikë, pse jo mos jetë edhe Era një prej tyre./intv/

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here