Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Universiteti i Harvardit zbulon dhe ofron kurse për një seks anal fantastik, ja si t’a kënaqni partnerin!

Një seks anal që ka ‘’rrëmbyer’’ vëmendjene e të gjithëve është zbuluar nga Universiteti i Harvardit. Këta të fundit do të ofrojnë edhe një kurs për këtë.

Çështja që konsiderohet tabu në disa shtete të botës, do të ofrohet në një prej universiteteve më prestigjioze në botë siç është Harvardi.
Programi gjashtë javor do të ndihmojë studentët që të kuptojnë si mund të kenë një seks anal të sigurt dhe do t’u japë mundësinë që të flasin për gjëra që nuk janë diskutuar më parë.
Temat e këtij kursi do të jenë të ndryshme si: anatomia anale, mundësi për kënaqësi për të gjitha orientimet seksuale, si të flasësh me partnerin për seksin anal, penetrimi anal për të rinjtë dhe shumë tema të tjera.
Sipas drejtuesve të universitetit, qëllimi i këtij kursi është që studentët të kenë mundësinë që marrin informacione dhe të bëjnë pyetje në një mjedis normal rreth kësaj teme që shumë vende nuk arrijnë ende ta pranojnë si fenomen.
“Ky kurs do të zhbëjë mitin e seksit anal dhe do t’u mësojë se si duhet bërë seksi anal dhe përse duhet bërë”, tha njëri prej profesorëve.
Studentët do të kenë mundësi që të kenë edhe sende praktike si kondomi, vibratori, etj, për ta bërë sa më të kuptueshme këtë temë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet