E ftuan për seks treshe, përgjigjia e Rita Orës ka shokuar të gjithë….

Kliko per me shume info

Rita Ora, këngëtarja me famë ndërkombëare tashmë, ka marrë një ftesë për treshe nga Mel B dhe Stephen Belafonte. Por sipas disa burimeve të The Sun, shqiptarja e ka refuzuar këtë ftesë.
“Rita ishte një objektiv për Mel dhe Stephen.

Kur ata i kërkuan që të bëhej pjesë e tyre, ajo u befasua. Ajo ishte atje vetëm për arsye pune, cdo gjë tjetër ishte jashtë temës. Kështu që ajo nxorri disa justifikime me qetësi dhe shkoi në shtëpi,” – tha një burim për The Sun.

Kliko per me shume info

26-vjecarja u prezantua me ciftin para 3 vitesh në një darkë në Hollivud. Pas një kohe, Lady Victoria Hervey konfirmoi se ka kryer marrëdhënie me ciftin, të cilët janë në një divorc të hapur gjatë kësaj periudhe.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here