Policia publikon videon e vrasësit të Artan Cukut: Shpërblim për këdo që e identifkon…! – VIDEO

Kliko per me shume info

Policia publikon pamjet e videove që kanë kapur autorin e vrasjes së Artan Cukut teksa largohej nga vendi i ngjarjes.

Policia publikon pamjet e vrasesit te komisarit… by agjencialetraal
Pas publikimit të videos, policia ka bërë thirrje që qytetarët të japin ndihmë në identifikimin e këtij personi.

Deklarata e policisë:

Kliko per me shume info

Policia e Shtetit ne bashkepunim me Prokurorine e Krimeve te Renda po vijon hetimet intensive per zbardhjen e ngjarjes se ndodhur ne daten 8 prill 2017 ku humbi jeten ish drejtuesi i Policise Artan Cuku.

Policia kërkon nderkohe edhe ndihmën e qytetarëve për të bërë të mundur identifikimin e autorit të dyshuar i cili më datë 08.04.2017, rreth orës 20:11, në rrugën e “Kosovarëve”, në hyrje të pallatit “Melros”, ka qëlluar me armë zjarri pistoletë, ish drejtuesin Cuku.

Lutemi qytetarëve, se për çdo informacion që mund të kenë për të bërë të mundur identifikimin e tij, të kontaktojnë në numrin e telefonit 0694110299.

Policia e Tiranës, siguron ruajtjen e anonimatit dhe konfidencialitetin ndaj tyre.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here