ZYRTARE: Bomba në autobus, anulohet ndeshja Dortmund – Monaco

Kliko per me shume info

Zyrtarisht është anuluar ndeshja mes Dortmundit dhe Monacos.

Vendimi ka ardhur pasi një shpërthim që ndodhi në autobusin e skuadrës vendase.

Kliko per me shume info

Incidenti qe ka sjelle plagosjen e mbrojtesit te Dormundit, Batra, ka bërë që të anulohet ndeshja çerekfinale mes Dortmundit dhe Monacos, e parashikuar të luhej në ‘Signal Iduna Park’ nga ora 20:45.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here