Basha-Ramës: Hajde në dialog si kryeministër dhe dil i dorëhequr

Kliko per me shume info

Kreu i PD, Lulzim Basha nuk heq dorë nga kërkesa e tij për qeveri teknike që garanton zgjedhje të lira dhe të ndershme.

Basha tha nga çadra e lirisë se është i gatshëm për dialog, por jo për pazare.

Kliko per me shume info

Sipas Bashes, Rama në dialog duhet të vijë si kryeministër, por duhet të dalë nga ky dialog i dorëhequr.

“Nese ke shprehur vullnetin per te ardhur ne cadren e protestes, je i mirepritur ne menyre paqesore me doreheqje te firmosur dhe te presim te vish me te ne xhepin e xhaketes”, tha Basha.

loading...

1 COMMENT

  1. Lulzim Basha nje psikopat I pa shoq .cfar thote krytari me shkoll juridike, “vrit “”veten pastaj eja e bizedojm!!.Ky bizedoka me te vdekorit ,zot na ruaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here