Orët e fundit për opozitën, Basha i përgjigjet Ramës

Kliko per me shume info

Kreu i PD-së Lulzim Basha i është përgjigjur pasditen e sotme deklaratave dhe akuzave të Edi Ramës. Me fjalimin e mbajtur në krah të krerëve të opozitës, Basha është shprehur se shantazheve i japim përgjigje me qëndrime demokratike.

“Ftesa jonë, t’i japim fund krizës me dialog. Zgjidhja do të vëijë nëpërmjet zgjedhjeve të lira dhe të ndershme. Shantazheve iu përgjigjemi me qëndrim demokratik dhe kjo lëvizje është me kauzë europiane, të panegociueshme”, është shprehur Basha.

Kliko per me shume info

Sipas tij, qëndresa i tejkalon kufijtë politikë. “Falënderoj aleatët dhe të gjithë ata që na mbështesin”, është shprehur Basha gjatë fjalës së tij.

loading...

1 COMMENT

  1. Kemi vite qe i degjojme keto perrallat e tua dhe te Sali Berishes. Ose merrni pjese ne zgjedhje ose ik merre Pd-en formo nje ferme dhe punoni tokat se nuk jeni per gje tjeter ju.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here