Ç’ndodhi gjatë fjalës së Bashës? Nëse s’je nga tanët plaç, nëse je nga tanët…

Kliko per me shume info

Teksa kryeopozitari Lulzim Basha mbante sot fjalën nga çadra e protestës dhe njoftoi dy vendimet e rëndësishme të marra sot nga koalicioni opozitar i bërë bashkë për zgjedhjet e lira, u dëgjua një zhurmë, diçka plasi, (kapsollë, a diçka tjetër).

Basha ndali fjalën që po mbante dhe reagoi duke thënë se “nuk na trembim teshtimat e qeverisë”.

Kliko per me shume info

Më tej, duke u drejtuar andej nga erdhi zhurma, Basha tha: “Nëse je nga tanët shëndet dhe mos e bëj më, nëse nuk je nga tanët plaç dhe mbylle”.panorama

loading...

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here