Njihuni me djalin e Mhill Fufit i arrestuar në Britani, makina luksoze e pushime të shtrenjta

Kliko per me shume info

Amarildo Fufi, 25-vjeç, i arrestuar në Britaninë e Madhe pasi u kap me kokainë me vlerë 2 milionë euro, është djali i deputetit Mhill Fufi.

Ai, së bashku me grupin e trafikantëve të drogës, u dënuan me 44 vite burg pak ditë më parë, ndërsa ishin arrestuar në muajin shtator të 2016-ës.

Kliko per me shume info

Në rrjetin social Facebook, Amarildo Fufi ka postuar foto ku shihet gjithmonë me makina të shtrenjta si “Porsche” dhe “Mercedes Benz”, ndërsa nuk mungojnë as pushimet luksoze, kryesisht në jug të vendit.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here