Aktualitet

Njihuni me djalin e Mhill Fufit i arrestuar në Britani, makina luksoze e pushime të shtrenjta

Amarildo Fufi, 25-vjeç, i arrestuar në Britaninë e Madhe pasi u kap me kokainë me vlerë 2 milionë euro, është djali i deputetit Mhill Fufi.

Ai, së bashku me grupin e trafikantëve të drogës, u dënuan me 44 vite burg pak ditë më parë, ndërsa ishin arrestuar në muajin shtator të 2016-ës.

Në rrjetin social Facebook, Amarildo Fufi ka postuar foto ku shihet gjithmonë me makina të shtrenjta si “Porsche” dhe “Mercedes Benz”, ndërsa nuk mungojnë as pushimet luksoze, kryesisht në jug të vendit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close