Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Bes Kallakut i vënë prangat në Bullgari (Foto)

Aktori i spektaklit të humorit ‘Portokalli’ Bes Kallaku ndodhet prej disa ditësh në Bullgari ku është duke punuar për një projekt për të cilin nuk ka dhënë shumë detaje.

Dyshimet u ngritën pas këtij postimit të fundit ku ai duket me një kast aktorësh dhe producentësh rusë.

“Kur të ve prangat Hollywoodi” –shkruan Besi krahas fotos së publikuar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.