Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Bes Kallakut i vënë prangat në Bullgari (Foto)

Aktori i spektaklit të humorit ‘Portokalli’ Bes Kallaku ndodhet prej disa ditësh në Bullgari ku është duke punuar për një projekt për të cilin nuk ka dhënë shumë detaje.

Dyshimet u ngritën pas këtij postimit të fundit ku ai duket me një kast aktorësh dhe producentësh rusë.

“Kur të ve prangat Hollywoodi” –shkruan Besi krahas fotos së publikuar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet