Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme, Gazeta, Shqip, Online, live 24

Aksidentohet këngëtarja e njohur shqiptare (Foto)

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur ka pësuar një incident të vogël.

Me sa duket kjo ditë nuk ka nisur mirë për Orinada Hutën.

Ajo ka publikuar një foto ku tregon këmbën e saj të dëmtuar, të cilës i ka vendosur kompresa.

Këngëtarja mund të ketë mësuar ndonjë tërheqje muskulare.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.