Home 2017 April

Monthly Archives: April 2017

Zoran Zaev nuk tërhiqet – Do të krijohet qeveria e re

Kryhen arrestimet e para në Maqedoni të dielën (30.04) pas uzurpimit të dhunshëm të Parlamentit të Maqedonisë para pak ditësh. Në Shkup janë arrestuar...

Inter në krizë të thellë, as me De Boer kaq keq

Interi futet në një krizë të thellë rezultatesh dhe loje, pasi nuk fiton prej pesë takimesh, ndërkohë që ka humbur tre dhe barazuar dy.Trajneri...

Nuk e futi në listë, shpërthen deputeti i PS-së: Ju tregoj si na poshtëroi...

Deputeti i PS-së, Vladimir Kosta i ka shkruar Ben Blushit në një status në FB, ku ish-socialisti vlerësonte deputetët që nuk u përfshinë në...

Françeska Jaçe flet hapur/ Tregon për lidhjen, operacionet dhe jetën luksoze

Ajo është një nga modelet dhe gjithashtu një nga ish-banoret e komentuara në Big Brother. Françeska Jaçe është bërë mjaft e njohur sa i...

Dënimi, Xheni i “shtrëngon rripin” Benardit!

Xheni nuk po e toleron aspak Benardit për sa i përket pjesës së dënimit, ku sipas të cilit, gjithçka që ai ha duhet të...

Big Brother/ “Plas” sherri mes Damianos dhe Danjelit

Reagimi i Damianos pasi Danjeli tregoi kë kishte nominuar këtë javë, nuk kaloi pa debat mes dy djemve.Musa ngacmon Damianon duke i thënë se...

Rrezikoni të vdisni nëse bëni “selfie” para shtëpisë së Vali Korleones, ja pse

Personazhi i njohur Vali Korleone ka shpërndarë një njoftim të rëndësishëm për ndjeksit e tij në Facebook duke i paralajmëruar ata që të kenë...

Leje qëndrimi në Greqi, mundësi dhe rregulla të reja për emigrantët

Emigrantët në Greqi që nuk kanë dokumente të rregullta qëndrimi, mund të shfrytëzojnë një shans për legalizimin e tyre. Nëse ata përmbushin disa kushte...

E rekomandojnë mjekët, kjo është receta që ju rrit flokët

Gjithkush pëlqen të ketë flokë të bukur dhe të shëndetshëm. Ka shumë trajtime që ofrojnë rritjen e shpejtë e flokëve dhe ushqimin e tyre,...

Ish-ministri Manjani: S’ka zgjedhje pa opozitën, i gjithë ky debat i kotë!

Përmes një statusi në “Twitter”, ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani, ka deklaruar se debati për listat është i kotë pasi nuk kanë asnjë vlerë...

LAJMET E FUNDIT