Ku është sot vajza që akuzoi Leonard Bombajn për përdhunim

0

Të gjithë i mbajnë mend kripmjaltëzat dhe Ajsin e vogël, e cila ishte jo vetëm aktore, por edhe kryesorja e grupit.

Vite më parë, Ajsi kallëzoi në polici Leonard Bombajn, duke e akuzuar se e kishte përdhunuar që në moshën 10 vjeçe.

Kliko per me shume info

Ishte koha kur Bombaj pati nje perplasje me kengetarin Stresi, me te cilin ka pasur nje incident ne Tirane edhe tri dite me pare.

Çështje kjo që më pas u mbyll nga provat që solli aktori, ku gjykata nuk e gjeti fajtor për akuzat e ngritura ndaj tij.

Por çfarë është bërë që në atë kohë me Ajsin? Ajo tani është është rritur, është 22 vjeçe dhe është kthyer në zonjushë të vërtetë.

Megjithëse Ajsi ka kërkuar të jetë nën hije, ajo është marrë me modelingun, televizionin apo edhe me aktrimin në filma.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.