Nuk e kemi parë asnjëherë, por ja kush është bashkëshortja e Adi Krastës

Kliko per me shume info

Ai është një nga personazhet më të dashur të ekranit dhe prej dekadash tashmë ka qenë prezent në publik.

Adhe pse u bënë vite që është personazh, pakkush ka informacion për familjen e tij. Po flasim për Adi Krastën, moderatorin e njohur, që konsiderohet si një nga showman-ët më me ndikim në vendin tonë.

Kliko per me shume info

Drejtuesi i “E Diell” ka qenë gjithmonë diskret kur bëhet fjalë për familjen e tij dhe bashkëshorten, për të cilët nuk ka folur kurrë publikisht.

Partnerja e Adi Krastës quhet Brikena dhe deri pak kohë më parë ka qenë drejtoreshë në Ministrinë e Kulturës.

Të dhënat për të kanë qenë mjaft të limituara dhe ende nuk kemi arritur të zbulojmë angazhimin e saj aktual, megjithatë, sipas informacioneve, Brikena Krasta është mbështetësja më e madhe e moderatorit në karrierë./xing.al

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here