Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rrëfimi tronditës i 16- vjeçares: Seks me burrin e martuar, më tremb ajo që kërkon

Një 16- vjeçare ka rrëfyer historinë e saj tronditëse teksa shprehet se është një lidhje intime me një burrë 15 vite më të madh se veten si dhe të martuar.

Ajo shprehet se e ka njohur përmes një sajti online në të cilin liheshin takime me meshkuj, gjë të cilën e bëri bashkë me shoqet e saj, por këto të fundit u penduan dhe u tërhoqën. Pas takimit me burrin e martuar ajo bëri seks për herë të parë dhe prej asaj kohë takohet disa herë në javë pas shkolle.

Ja çfarë i ka rrëfyer psikologes së “The Sun”, duke përfshirë edhe një frikë që ka lidhur me një kërkesë nga partneri.

Letra e vajzës

“E dashur psikologe, dua të të rrëfej historinë time të dashurisë dhe do të kisha dëshirë të merrja një përgjigje të sinqertë.

Unë prej një viti jam në një lidhje me një burrë 31- vjeçar i cili është i martuar. Unë jam ende në shkollë dhe jam 16 vjeçe. Vi nga një familje me rregulla të forta, dhe sidomos sa i takon seksit para martese, ata janë kategorikisht kundër.

Por unë nuk mendoj si ata. Mua më pëlqen të shijoj jetën dhe të dal me shoqërinë.

Kështu nisi dhe historia ime me të dashurin. Ishim me shoqet dhe hapëm temën e seksit dhe shprehëm dëshirën për ta provuar. Kështu, njëra nga ato na tregoi se ishte një sajt në internet që mund të lije takime me meshkujt.

U futëm dhe shkruam se jemi 18 vjeçe dhe të virgjëra. Mua më kontaktoi i dashuri që kam tani, ndërsa vajzat e tjera u penduan dhe u tërhoqën.

Pasi fola pak me të, e lamë të takoheshim. U takuam dhe në takimin e dytë bëmë seks në shtëpinë e tij. Ai më tha se ishte i martuar por gjithashtu se më kishte shumë qejf. Prej asaj dite ne takohemi rregullisht pasi unë dalë nga mësimi sepse gruaja e tij punon deri vonë.

Por kam një frikë ama. Ai nuk pranon të përdorim masa mbrojtëse duke më thënë se e ka në kontroll. Shoqet më thonë se mund të mbetem kollaj shtatzënë, por nuk di si ta bind atë që të përdorim”.

Përgjigjja e psikologes

“Ti nuk duhet ta bindësh që të përdorë masa mbrojtëse, ti duhet ta bindësh që të ndaheni. Thuaj që duhet t’i vij turp për këtë lidhje që ka krijuar me ty.

Nëse do një jetë të sigurt atëherë duhet të ndahesh urgjentisht”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet