Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Marrëdhënie seksuale me pagesë?” Sa kushton një prostitutë online në Tiranë?

Nuk janë të pakta rastet që kemi raportuar, ku femra të shumta shesin trupin e tyre kundrejt pagesave të kënaqshme. Një rast i tillë është ky që na sjell një mesazhdërgues, i cili jeton jashtë Shqipërisë.

Ai na tregon në lidhje me një mesazh të çuditshëm që i ka ardhur në Facebook nga një përdorues me emrin “Femër me pagesë”. Vajza apo djali që fshihet pas kësaj adrese të regjistruar në emrin e përdoruesit si genci.tirane.925 ka hyrë drejt e në temë.

Djali pyetet nëse dëshiron marrëdhënie seksuale kundrejt pagesës me një vajzë 27-vjeçe kundrejt një shume të caktuar. Kur ai refuzon të paguajë shumën, personi i dërgon një foto të trupit të vajzës dhe më pas vijon bisedën.

Këtë mund ta cilësojmë edhe si një lloj prostitucioni në rrjet, ku ndoshta është një tutor që menaxhon adresën e Facebook-ut, gjen klientët dhe më pas dërgon vajzat për të kryer punën e për të bërë pagesën. Ja, kaq e thjeshtë është në Tiranë të gjesh prostituta, e për më tepër, ato të vetëofrohen.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet