Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Luanës i del situata jashtë kontrollit, shton 16 kile në peshë dhe…

Teksa me të drejtë në media janë ngritur aludime rreth shtatzënisë së saj në fakt e vërteta siç e ka pranuar edhe vetë Luana është ndryshe.
Luana Vjollca e ka pranuar se ka shtuar shumë në peshë dhe madje situata i ka dalë jashtë kontrollit.

Ndërsa kërkonte të shtonte pak në kile për të marrë forma trupore më të plota, Luana ka shtuar jo pak por 16 kile.

Sikleti që ajo ka me peshën e saj duket në korsetë e vendosura, apo dorën te barku që ka filluar të mos e heqë në asnjë foto.

Leave A Reply

Your email address will not be published.