Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Librazhd, pushohet nga puna pas 27-vitesh, ajo që ndodhi me mësuesen është shokuese

Një mësuese me përvojë 27 vjeçare në fushën e arsimit ka përfunduar në spitalin e Librazhdit në gjendje të rëndë për shëndetin.

Sipas burimeve nga shkolla 9 vjeçare në Qukës, Manushaqe Balliu është pushuar nga puna, por kur ajo kërkoi shkresën për motivacionin, e nxorrën forcërisht jashtë godinës.

Balliut i ra të fikët dhe u dërgua me urgjencë në spital. Mjekët thanë se është jashtë rrezikut për jetën, por gjendja e saj shëndetësore nuk është mirë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet