Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ministri Fatmir Xhafaj “përplaset” me deputeten e LSI-së, ja debati

Ministri i ri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, ka debatuar sot me deputeten e LSI-së, Silva Caka. Caka u ankua se një nga dokumentet e rendit të ditës nuk ishte në tryezë.

Menjëherë reagoi Xhafaj, i cili i kujtoi deputetes së LSI-së se duhet të vinte në orar, pasi dokumentet nuk do t’ia dërgonin në shtëpi.

Pjesë nga debati:

Silva Caka: Mungon një nga dokumentet e komisionit.

Xhafaj: Mos hajde me vonesë, hajde në orar se ne nuk do harxhojmë letra kot t’i lëmë në tavolinën bosh. Merre në zyrë sikur vjen nga posta.

Caka: Nuk ankohem vetëm unë.

Xhafaj: Ne dokumentet nuk do t’i sjellim në shtëpi.

Caka: Nuk ka nevojë në shtëpi, të jenë në tavolinë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet