Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Deklarata e Arian Çanit se “do iki nga ky vend”, zëdhënësja e Edi Ramës e ironizon keq

Drejtoresha e shtypit të kryeministrit Edi Rama, Armela Krasniqi e ka konsideruar si pozitive deklaratën e moderatorit të “Zonë e Lirë” se do të largohet nga Shqipëria.

Arian Cani u shpreh live në emision se do të largohet nga Shqipëria, pasi sipas tij gjerat në vend po shkojnë keq e më keq.

Menjëherë pas kësaj, Krasniqi përmes një reagimi në rrjetet sociale e ka ironizuar keq atë, ku ndër të tjera thotë se “shyqyr do të ketë një TV më shumë për të parë bashkë me fëmijët”.

“Nuk e kuptova se pse dhe si e ka thënë “do iki nga ky vend”. Por kur e dëgjova vetja më foli “shyqyr që do kesh një kanal TV më shumë për të parë bashkë me fëmijët”. Si i thonë çdo e keqe e ka një të mirë”, shkruan Armela Krasniqi./LajmiFundit.al/

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet