Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sinan Hoxha përlotet live, Seldi kërkon falje publike

Sinan Hoxha ka pranuar live, se do të bëjë një tjetër këngë së bashku me Seldi Qalliun.

Pasi ka lexuar e lot në sy tek Emisioni “N`Kosovëe Shovv” letrën e dërguar nga menaxheri i tij, Sinani është përballur me Seldin.

Ky i fundit pasi hyri në studio, Seldi kërkoi falje publikisht për sjelljen e tij.

Nëse ka gabuar njëherë në adoleshencë, për shkak të moshës, unë mund ti jap edhe njëherë dorën, megjihëse ai nuk ka nevojë për këtë pasi ka mbaruar shkollat dhe është shumë i aftë për atë që bën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet