Aksion masiv i Policisë në Tiranë, te “21 Dhjetori’ e ‘Fusha e Aviacionit’, 4 në pranga

Kliko per me shume info

Policia e Tiranës ka arrestuar kete mbremje 4 persona te cilet dyshohet se grabisnin automjete.

Sipas burimeve, grabitësit po identifikonin disa makina për t’i vjedhur gjatë natës.

Kliko per me shume info

Policia e Tiranës mësohet se ka nisur këtë mbrëmje një aksion të gjerë dhe thuhet se janë bllokuar dy automjete luksoze.

Arrestimi i grabitësve u bë tek “21 dhjetori’ dhe ‘Fusha e Aviacionit’.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here