Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

52-vjeçari ngacmon seksualisht 20-vjeçaren. E reja bën denoncim në Polici

Një 20-vjeçare ka paditur një 52-vjeçar, të dy banues në Durrës, të cilin e akuzon se e ka ngacmuar seksualisht.

Policia bën me dije se ka nisur procedimin penal në ngarkim të shtetasit M.D. 52 vjeç.

Ka qenë shtetësia A.P. 20 vjeçe, që një ditë më parë i është drejtuar komisariatit të policisë Durrës, për të ngritur kallëzimin penal ndaj personit që e ngacmonte seksualisht.

Pas padisë, policia ka nisur hetimet ndërsa 52-vjeçari akuzohet për veprën penale “Ngacmim seksual”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.