“Cfarë ndodhi gjatë vizitës së Ramës në Shkodër që asnjë media nuk e publikoi”

Kliko per me shume info

Nje qytetar ka publikuar fotot e incidenteve qe ndodhen ne Shkoder gjate vizites se kryeministrit Edi Rama ne kete qytet.
Ne foto duken studentet e Forumit Rinor te PD, teksa perplasen me policine gjate protestes tek Universiteti i Shkodres, kur Rama mberriti aty. Beniamin Bakalli shkruan se ngjarjen ne fjale asnje media nuk e publikoi:

Per mediat e kapura nga qeveria komuniste

Kliko per me shume info

Sot Shkodra e priti sot Ramen ashtu sic i ka hije.
Studentet dhe te rinjte u ngriten në proteste kunder kryeministrit
Në asnje media qeverie nuk po e shikojme
A janë mediat të kapura nga diktatura komuniste që po vendoset në Shqiperi
” Turp ”


loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here