Modelja seks oral për Hysajn dhe shokët e tij, nëse fitojnë ‘Champions’

0

Ende pa mbaruar premtimin që u bëri të gjithë italianëve të cilët do të votonin kundër referendumit të Matteo Renzit, duke thënë se do t’u bënte të gjithëve seks oral, Paola Saulioni ka goditur sërish me një premtim “bombë”.
Kësaj here ajo ka menduar t’i japë një shtysë të fortë lojtarëve të skuadrës së zemrës, Napolit, duke u premtuar se nëse ata do të fitojnë Ligën e Kampionëve, do t’u bëjë seks oral të gjithë lojtarëve. Kujtojmë që në skuadrën e Napolit aktivizohet edhe mbrojtësi i kombëtares shqiptare Elseid Hysaj.

Për të dhe shokët e tij të skuadrës ky zotim i modeles italiane do të shërbejë si një “motiv” më shumë për të dhënë maksimumin, duke filluar që në ndeshjen e së mërkurës ndaj Realit të Madridit.

Kliko per me shume info

“Unë jam tifozë e zjarrtë e Napolit dhe do të isha shumë e lumtur t’u bëja seks oral çunave nëse fitojnë Ligën e Kampionëve”- ka thene modelja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.