Pas Noizyt, djemtë e OTR thumbojnë Encën. Ja çfarë i shkruajnë…(Foto)

0

Nuk e dimë nëse kjo është e vërtetë apo një lojë që ata të dy po bëjnë.
Prishja e marrëdhënies mes Noizyt dhe Encës vazhdon të jetë në qendër të lajmeve rozë dhe pjesë e kësaj janë bërë edhe djemtë e grupit OTR.
Kështu, njëri prej tyre, Don Vidi ka postuar një foto me Noizyn ku shkruajti me ironi: “Self made” , atë që Enca ka shprehur zakonisht për veten shkruan intv. Menjëherë ka ardhur edhe reagimi i këngëtares “Yeesss lal” dhe komenti pauses i tij sërish ironik: “Ehaaa Enca”. Por pse e fshiu më pas foton Don Vidi? Ndoshta u pendua?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.