Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ky është personi që goditi Kreshnik Spahiun. Flet Flamur Pirraci: Më ofendoi

Ky është personi i cili qëlloi me grusht kryetarin e Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu.

Ai është 34 vjeç nga Tirana dhe është arrestuar nga policia.

I pyetur nga gazetaret se përse e qëlloi Spahiun, ai ka thënë se e kreu i AK e kishte ofenduar.

“Me ofendoi” tha i arrestuari nga policia fare prane cadres ku po mbahet protesta.

Ndërkohë Spahiu është shprehur se kanë qenë tre persona që e kanë kërcënuar dhe më pas e kanë goditur.

Spahiu thotë se më kërcënuan me vrasje për të mos sharë Edi Ramën.

Sipas Spahiu personi i cili u ndalua u kap nga aktivistët dhe jo nga policia. Ndërsa thotë se ka mbi 30 minuta që pret policinë për të bërë denoncimin./oranews

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet