Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Djali i ish-kryeministrit përshëndeti me dy gishta protestën e PD, Majko i kërkon ndjesë PS

Publikimi i fotos së djalit të tij që përshëndeste me dy gishta protestën e PD-së, ka shkaktuar edhe reagimin e menjëhershëm të deputetit socialist, Pandeli Majko.

Me një mesazh të publikuar në “Facebook”, Majko i kërkon ndjesë çdo socialisti dhe shprehet se merr përsipër përgjegjësitë si prind.

“Një foto e djalit tim e nxjerrë në rrjetet sociale nga pedagogia e tij për përkrahjen e protestës së opozitës ka krijuar keqkuptime. Dëshiroj të marr përgjegjësinë time si prind përballë cdo socialisti dhe djemve e vajzave që besojnë tek Partia Socialiste. Sepse përgjegjësia në cdo rast është edhe e imja. Edhe, pse fotoja është bërë në një mejdis humori dhe miresjelljeje. Ka gjëra me të cilat humori është i tepërt”, – shkruan Majko në reagimin e tij.

Gjergj Majko, djali i ish­-kryeministrit Pandeli Majko, është fotografuar bashkë me Nevila Xhindin dhe dy studentë të tjerë, të buzëqeshur dhe me dy gishtat lart.

Bashkëngjitur fotos, vetë Xhindi thotë: “Me studentët…Nga Shkodra përshëndesim protestën!”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet