Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vidhte llogaritë e “Facebook” dhe bënte shantazh për para, bie në pranga 21-vjeçari

Një 21-vjeçar nga Korça ka rënë në prangat e Policisë, pasi vidhte llogari përdoruesish në rrjetin social “Facebook” dhe më pas u bënte shantazh për para.

Në pranga ka rënë Jenis Lika, pasi hynte në profilet e njerëzve në “Facebook” dhe abuzonte me fotot dhe mesazhet personale, duke u bërë shantazh për t’i dhënë para.

Në cilësinë e provës materiale u sekuestruan dy telefona, të cilët i përdorte për gjobvënie në “Facebook”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet