‘’Selfie’’ me stjuardesat, ja çfarë i bëjnë ato Ramës (Foto)

Kliko per me shume info

Rama është shumë popullor dhe shumë i afrueshëm si një shok me populline tij. Gjatë udhëtimit të tij më Albawings ai ka pozuar edhe me tre stjuardesat simpatike shqiptare.
Rama, siç shihet edhe nga fotot e mëposhtme është shkëputur për një moment nga tableti i tij dhe ka pozuar në krah të vajzave. I stukur në një cep, duket se vajzat nuk po e lenë të marrë frymë.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here