Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

‘’Selfie’’ me stjuardesat, ja çfarë i bëjnë ato Ramës (Foto)

Rama është shumë popullor dhe shumë i afrueshëm si një shok me populline tij. Gjatë udhëtimit të tij më Albawings ai ka pozuar edhe me tre stjuardesat simpatike shqiptare.
Rama, siç shihet edhe nga fotot e mëposhtme është shkëputur për një moment nga tableti i tij dhe ka pozuar në krah të vajzave. I stukur në një cep, duket se vajzat nuk po e lenë të marrë frymë.

loading...

Rekomandojme

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet