Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Protesta më 18 shkurt, Lulzim Basha ka një porosi për deputetët e PD-së

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka dhënë porositë e tij për protestën që do të zhvillohet më 18 shkurt.

Mësohet se Basha u ka kërkuar deputetëve që të gjithë të jenë në bazë për organizimin e kësaj proteste.

“Protesta masive do të jetë ndryshe nga herët e tjera”, mësohet se i ka thënë Basha deputetëve.

Protesta e 18 shkurtit nga Partia Demokratike konsiderohet si protesta më e madhe në këto 27 vite.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet