Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Përndiqte një grua më të madhe në moshë, pranga 34-vjeçarit në Pogradec

Policia e Pogradecit ka vënë në pranga një 34-vjecar pasi akuzohet për përndjekje të një gruaje. Policia bën me dije se është arrestuar shtetasi Ismet Baçi, banues në Selca e Poshtme, Pogradec.
50-vjeçarja, identitetit i të cilës nuk bëhet i ditur nga policia, ka deklaruar se është përndjekur në mënyrë të vazhdueshme, nga Baçi.
Edhe pse ende nuk dihet nëse ngjarja është e vërtetë, policia i ka vënë prangat 34-vjeçairt.
Materialet i kaluan Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Pogradec, për veprën penale : “Përndjekja”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet