Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Grabitja në Qafë Kashar, Policia zbulon vendndodhjen e autorit të pestë

Policia e Tiranës ka zhvilluar sot një operacion për kapjen e autorëve të grabitjes së parave të bankës së nivelit të dytë në aksin Qafë Kashar – Rinas.

Bëhet me dije se janë arrestuar katër nga gjashtë autorët e akuzuar për grabitjen e 3.2 milionë dollarëve.

Gjithashtu Policia po vazhdon aksionin për kapjen e autorit të pestë të grabitjes, i cili ndodhet në zonën e Farkës në Tiranë.

Policia bën me dije se gjatë aksionit ku kanë marrë pjesë forcat FNSH dhe RENEA janë gjetur dhe një sasi e lekëve të grabitura.

/LajmiFundit.al/

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet