Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Ilda Bejleri: Kjo është dashuria ime e parë dhe e vetme!

Gazetarja sportive e Super Sport, Ilda Bejleri ishte e ftuar diten e sotme ne emisionin e Rudina Magjistarit ne Tv Klan.

Ilda ka treguar se bukuria e ka ndihmuar te beje “dicka me shume”, ndersa ka shtuar se ky element nuk eshte pengues per gazetaret sportive ne karriere.

Rudina e ka pyetur bukuroshen e ekranit nese do te qendroje vetem ne profilin e sportit apo do te kaloje edhe ne zhanre tjera.

Ilda eshte pergjigjur: Sporti eshte dashuria ime e pare dhe e vetme, por kjo nuk do te thote se ne te ardhmen nuk do te eksperimentoj nese vihem perballe projekteve qe ia vlejne.

Une edhe deri tani kam eksperimentuar pasi kam bere reklama dhe emisione qe nuk kane pasur lidhje me sportin”, tha Ilda Bejleri./lajmifundit.al

Leave A Reply

Your email address will not be published.