S’e keni parë as në filma! I riu rreh barbarisht një grua teksa priste ashensorin

Kliko per me shume info

Kjo video e frikshme është publikuar nga Policia e Whichitës, në Kanas.
Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur një person nxjerr një shkop dhe godet barbarisht një grua.
Mediat e huaja shkruajnë se personi i sulmuar është një femër, e cila është goditur disa herë me shkop deri sa është rrëzuar përtokë.
Në këtë moment sulmuesi është larguar me shpejtësi.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here