FOTO/ Maxhoranca zien nga sherret, e pabesueshme kë përkëdhel Meta

Soft

Kur koalicioni PS-LSI po zien nga tensionet, me deklarata të forta të deputetëve dhe ministrave, kreu i Kuvendit, Ilir Meta ka publikuar një foto duke përkëdhelur macen e tij.

Në foto, Meta duket i veshur me një kostum sportiv dhe mban në duar Sashën (macen).

ME TE LEXUARAT