Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

FOTO/ Maxhoranca zien nga sherret, e pabesueshme kë përkëdhel Meta

Kur koalicioni PS-LSI po zien nga tensionet, me deklarata të forta të deputetëve dhe ministrave, kreu i Kuvendit, Ilir Meta ka publikuar një foto duke përkëdhelur macen e tij.
Në foto, Meta duket i veshur me një kostum sportiv dhe mban në duar Sashën (macen).

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet