Home 2017 February

Monthly Archives: February 2017

Shokuese, burri djeg gruan me benzinë, arsyeja do t’ju befasojë

Një grua është djegur me benzinë nga bashkëshorti i saj, i cili është një njeri i dhunshëm dhe xheloz.Ngjarja ka ndodhur në Tajlandë dhe...

Video +16/ Nuk ia mban fustani, i “shpërthen” gjoksi live në emision

Një konkurrente e lojës së famshme “Rrota e Fatit” ka kaluar një moment të sikletshëm. Dalila, një vajzë franceze kishte veshur një dekolte e cila...

Volvo rikthehet fuqishëm në treg, prezanton makinën që shmang aksidentet

Volvo pretendon se modeli i ri XC60, i cili do të dalë në treg së shpejti, do të jetë në gjendje të shmangë aksidentet...

Basha zbulon tre skenarët që do ti japin fund protestës së PD-së

Kreu i opozitës, Lulzim Basha i lidhur ‘live’ në emisionin “Studio e Hapur” në News24  i është përgjigjur gazetares Eni Vasili dhe të ftuarve të...

“Mbajtja në Francë tallje me standardet e drejtësisë, Haradinaj do të lirohet më 2...

Zyrtari i AAK-së Muharrem Nitaj thotë se ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj do të lirohet më 2 mars.Ai thekson se mbajtja për afro dy...

Lulzim Basha përplaset me Henri Çilin: Je shërbëtor i qeverisë. Analisti: Ti je i...

Përplasje dhe akuza live mes kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe botuesit dhe analistit Henri Cili në studion e emisionit ‘Studio e Hapur”...

Vrasja e të fortit të Tepelenës, ja cfarë dëshmoi në polici Renato Milloshi

Renato Milloshi i akuzuar si një nga autorët në vrasjen e Elton Çiçës, 2 majin e kaluar në zonën e ish-bllokut ne Tiranë ka...

Thirrja për “luftë”, Basha: Ishte një reagim ndaj së keqes. Në çadër janë futur...

Kreu i opozitës, Lulzim Basha i lidhur ‘live’ në emisionin “Studio e Hapur” në News24 i është përgjigjur gazetares Eni Vasili dhe të ftuarve...

Shqiptarja që synon të bëhet deputete e Zvicrës

Kosovare Rrustemi nga Zhegra e Gjilanit është kandidate për deputete në Asamblenë e Kantonit të Solothurnit të Zvicrës, në zgjedhjet e 12 Marsit.Ajo jeton...

Ja cili shqiptar shkoi dhe takoi sot Haradinajn në Francë

Boksieri shqiptar Nuri Seferi ka vizituar sot në Francë kreun e AAK-së Ramush Haradinaj. Këtë gjë e ka bërë vetë të ditur Haradinaj me anë...

LAJMET E FUNDIT