Jorida Tabaku ndryshon tërësisht ‘look’, ja si duket tashmë deputetja e PD-së

1

Deputetja e PD-së, Jorida Tabaku ka ndryshuar ‘look’ dhe është shfaqur tërësisht ndryshe këtë fundjavë.

Tabaku ka publikuar foton në rrjetet sociale ku duket me flokë të shkurtëra dhe ngjyrë më të errët.

Kliko per me shume info

Ky ndryshim e ka bërë deputeten të duket edhe më rinore.

 

1 COMMENT

  1. surratit ka cfare ti bej kjo mjerane, po saliut cfare do ti bej A ka gje ne dore? Se edhe femija ne bark i levizi, kur ligjeronte plakushi, e mjera grua….

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.