Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Durrës, vajza 2-vjecare bie nga ballkoni

Një ngjarje që mund të përfundonte në mënyrë tragjike ka ndodhur rreth orës 18:00, në Xhafzotaj, Shijak.

Ngjarja ndodhi në një banesë, aksidentalisht ka rënë nga veranda, një 2 vjeçare me iniciale A.N. Për pasojë ndodhet në Spitalin e Traumës Tiranë, jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka thene se materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për vlerësim.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet