Rrjeti shpërthen me Luanën dhe të pasmet e saj, çfarë s’durojnë dot fansat

Kliko per me shume info


Teksa Luana Vjollca ka marrë në intervistë motrën e saj Marinën në emisionin më të ri “Pa limit”, duket se pamja e saj fizike ka acaruar fansat dhe ndjekësit e këtij programi.
Fillimisht njerëzit u morën me intervistën e dy motrave duke e quajtur atë falsifitet dhe që nuk kishte asgjë të re përveç dukjes si të bukura.

Më pas vëmendja ishte e gjitha për të pasmet e Luana Vjollcës, ndërkohë që disa e kritikonin si kopje të shëmtuar të Kim Kardashian, kishte nga ata të tjerë që e akuzonin për faktin që Luana nuk i ka të pasmet kaq të mëdha, por ka veshur brekë mbushëse./joq

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here