Home 2017 January

Monthly Archives: January 2017

Mavraj mposht Hummels dhe Boateng, përfshihet në formacionin e Bundesligës

Mërgim Mavraj është përfshirë në formacionin më të mirë të pjesës së parë këtij edicioni në Bundelige.Mbrojtësi i Hamburgut, Mërgim Mavraj është përzgjedhur nga...

“Kujdes mos u fut Tahiri drogë në makinë”, ja cfarë thotë Petrit Vasili

Kreu i Grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili i ftuar në "Opinion" ka sqaruar deklaratën “paralajmëruese” për deputetët e LSI-së që të kenë kujdes mos...

Zajmina Vasjari ekspozon gjoksin bombastik

Këngëtarja Zajmina Vasjari nuk ndalet së provokuari me format e saj. Në fotot e fundit e shohim atë të veshur me një dekolte të...

Publikohet renditja e 15 gjimnazeve më të mira në Tiranë, ja kush kryeson listën

Drejtoria Arsimore e Tiranës publikoi së fundmi renditjen e shkollave të mesme më të mira në Tiranë për vitin shkollor 2015-2016.Vlerësimi i 39 shkollave...

“Çudit” Elhaida Dani, nuk e keni parë ndonjëherë kështu…

Elhaida Dani, këngëtarja që përfaqësoi Shqipërinë në “Eurovision” në vitin 2015 me këngën “I’m alive”, është padyshim një nga emrat më të vlerësuar të...

Haradinaj: Hashim Thaçi e Isa Mustafa s’kanë vullnet për krijimin e ushtrisë

Deklaratat e presidentit Hashim Thaçi e kryeministrit Isa Mustafa se do ta bëjnë ushtrinë nuk janë të vërteta dhe nuk qëndrojnë, vlerëson deputeti i...

Koço Kokëdhima: PS në ditën më të keqe, nuk merr dot as 60 deputetë

Nga Fieri, ish ­deputeti, Koço Kokëdhima deklaron se PS­ja rrezikon të humbasë në zgjedhjet e 18 qershorit, pasi sipas tij nuk merr dot as...

Drejtori i Hetimit: Vendodhja e Balilit, dhe videot e ministrave me dashnoret

Pas akuzave për kultivimin dhe trafikimin e lëndëve narkotike si dhe mosarrestimin e Klemend Balilit, ka reaguar edhe Drejtori i Hetimit për Narkotrafikun në...

Ministri i Qeverisë: Në prill do të bëhet bilanci për koalicionin

Ministri i Bujqësisë Edmond Panariti ka qenë në Boboshticë të Korçës, ku ka inspektuar një fermë gjedhësh, shoqëruar nga një ekip specialistësh të blegtorisë....

Gjenden rastësisht në hundën e avionit 430 mijë dollarë kokainë

Trafikantët gjejnë mënyra nga më të çuditshme për të trafikuar drogën dhe Kolumbia si një nga prodhuesit më të mëdhenj nuk mbetet pas në...

LAJMET E FUNDIT